Tworzenie stron internetowych Mysłowice

Usługi

Zobacz co oferujemy

Usługi graficzne Mysłowice

Tworzenie stron internetowych

Projekt graficzny

Projekt graficzny strony www

już od 400 zł netto

Przygotujemy nieszablonowy projekt graficzny, który wyróżni Twoją witrynę firmową pod kątem estetycznym. Zadbamy o spójność wizerunku, kolorystyki, fontów i elementów UX.
Projekt graficzny

Zakodowanie projektu do HTML

już od 400 zł netto

Zadbamy o profesjonalną jakość techniczną Twojego projektu. Zadbamy o profesjonalną jakość techniczną Twojego projektu. Wykonamy go szybko, bezbłędnie, z uwzględnieniem kompletu standardowych lub poszerzonych wymagań technicznych.
Projekt graficzny

Strona typu Landing Page

już od 799 zł netto

Zaprojektujemy estetyczną, nowoczesną stronę sprzedażową typu landing page. Pokażemy Ci, jak wykorzystać jej pełne możliwości i nauczymy obsługi. Wyróżnimy witrynę pod kątem graficznym zapewniając najwyższą jakość techniczną (szybkość ładowania, responsywność, intuicyjność obsługi).
Projekt graficzny

Strona www typu wizytówka

już od 1299 zł netto

Stworzymy projekt nowoczesnej strony, która pomoże Ci przedstawić i wypromować Twoją firmę lub markę osobistą. Zadbamy o jak najwyższą jakość techniczną i wizualną. Strona będzie się wyróżniać, a jednocześnie pozostanie w pełni przyjazna użytkownikowi pod kątem funkcjonalności.

Inne usługi

Projekt graficzny banneru pod social media

Już od 30 zł netto

Projekt graficzny ulotki

Zaprojektujemy oryginalną, wizualną prezentację firmy. Dzięki prostej, ale sprawdzonej metodzie zaprezentujesz potencjalnym klientom ofertę, która zapadnie w pamięć
Już od 60 zł netto

Projekt graficzny wizytówki

Pokażemy Twoją firmę od profesjonalnej strony. Zadbamy o spójność biznesowego wizerunku. Daj się poznać i zapamiętać. Docieraj do właściwych klientów.
Już od 40 zł netto

Projekt graficzny banneru na Allegro (lista ofert)

Pomożemy wyróżnić Twoją ofertę spośród konkurencji na platformie Allegro. Zaprojektujemy baner, który przyciągnie uwagę i skłoni do sfinalizowania transakcji.
Już od 40 zł netto

Bannery Google Ads

Przygotujemy estetyczny baner, który zapadnie w pamięć i skłoni do odwiedzin Twojej witryny firmowej. Zaprojektujemy reklamę display spełniającą wymogi Google’a i zgodną z Twoimi, indywidualnymi wymaganiami.
Już od 80 zł netto / zestaw

Artykuły na bloga

Zadbamy o dobry content na stronie firmowej. Dostarczymy Twoim klientom wartościowe porady, odpowiedzi na pytania i wyzwania dotyczące Twojej branży. Pomożemy Ci prowadzić bloga z wybranych kategorii tematycznych.
Już od 45 zł netto / 1K zss

Projekt nadruku na koszulkę

Już od 300 zł netto

Projekt logotypu w cukierkowym stylu "kawaii"

Już od 500 zł netto

Ilustracja w stylu flat design

Już od 500 zł netto

Postać w stylu anime

Już od 500 zł netto

Prowadzenie social media

Wprowadzimy Twoją markę w cyfrowy świat social mediów. Założymy fanpage i zbudujemy lojalne, aktywne grono potencjalnych klientów. Pomożemy także w moderowaniu Twoich kont społecznościowych.

Getmarketing
Już od 500 zł netto / miesięcznie

Pozycjonowanie stron www

Zapewnimy kompleksową obsługę Twojej strony firmowej pod kątem pozycjonowania. Będziemy pracować na długofalowy efekt, który przyniesie Ci konkretną, policzalną konwersję.

Getmarketing
Już od 1000 zł netto / miesięcznie

Reklama w Google Ads

Zadbamy o stworzenie i kompleksowe prowadzenie Twojego konta reklamowego w Google Ads. Dotrzemy z przekazem o Twojej ofercie do właściwego grona klientów. Zapewnimy także precyzyjne zarządzanie budżetem reklamowym.

Getmarketing
Już od 300 zł netto / miesięcznie

Kompleksowy Audyt SEO

Posiadasz już działającą stronę firmową? Wykonamy pełny audyt SEO i namierzymy czynniki, które warto usprawnić. Wskażemy elementy, o które musisz zadbać, aby podnieść pozycję witryny w wyszukiwarkach.

Getmarketing
Wyceniany indywidualnieKontakt

E-mail: info@mediaproject.pl

Telefon: 790 350 091


Media Project Mateusz Lomber
ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

NIP: 2220858358