Ceny usług graficznych

Pokazane ceny usług graficznych są cenami orientacyjnymi (Ostateczna wycena - po kontakcie może być wyższa lub niższa). Wszystko zależy od ich przeznaczenia oraz od wielkości plików i od tego, co należy wykonać. Czyli od nakładu pracy, jaki wymaga stworzenie lub obróbka konkretnej grafiki.
Wykonujemy zarówno projekty do druku uwzględniające wszystkie wymogi techniczne, jak i grafiki na potrzeby stron internetowych oraz social media: headery, grafiki postów, obrabiamy zdjęcia, tworzymy strony internetowe i szablony newsletterów.

Ceny projektów do druku

Projekt wizytówki Cena: od 50 zł netto
Projekt ulotki Cena: od 80 zł netto
Projekt plakatu Cena: od 150 zł netto
Ulotki i plakaty w wielu branżach wciąż są skutecznym sposobem dotarcia do klientów. Nieodłączny element każdej działalności to też wizytówki. Przygotowanie projektu to więcej niż grafika i układ tekstu – to też spady, profil kolorów, uwzględnienie w projektowaniu typu druku i rodzaju papieru. Proponujemy korzystne ceny projektów do druku i zapewniamy profesjonalne podejście oraz jakość.

Ceny projektów na potrzeby www

Projekt grafiki na facebooka (post, cover photo) Cena: od 40 zł netto
Projekt banneru na sklep Cena: od 80 zł netto
Projekt e-mail newslettera bez kodowania Cena: od 140 zł netto
Projekt e-mail newslettera z kodowaniem (bez rwd) Cena: od 190 zł netto
Jeśli strona Twojej firmy, bądź sklepu posiada konta na social mediach (typu facebook, twitter, etc.), jednak nie masz czasu, bądź umiejętności na tworzenie grafik zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu (przy dłuższej współpracy / większych ilościach korzystne rabaty.). Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych - poza samymi social media oferujemy także aktualizację bannerów z aktualną ofertą oraz tworzeniem projektów newsletterów - zarówno pod kampanie reklamowe, jak i codzienną komunikację z klientem

Ceny innych usług graficznych

Kadrowanie zdjęć (automatyczne) Cena: od 0,5 zł netto za zdjęcie *
Kadrowanie zdjęć (ręczne) Cena: od 2 zł netto za zdjęcie *
Kadrowanie zdjęć (ręczne, z czyszczeniem tła oraz drobnych niedociągnięć) Cena: od 6 zł netto za zdjęcie *
Poza standardowymi usługami graficznymi możemy wymienić także usługi związane z fotografiami - posiadamy wszechstronne doświadczenie w kadrowaniu zdjęć, retuszu (fashion, beauty oraz produktowego), tworzeniu packshotów z dostarczonych fotografii, a nawet fotomontażu.

Ceny stron internetowych

Strona pod zaplecze SEO Cena: od 150 zł netto
Prosta wizytówka oparta na systemie wordpress Cena: od 500 zł netto za stronę główną + 3 podstrony
Wizytówka oparta na systemie wordpress Cena: od 1000 zł netto za stronę główną + 5 podstron
Strona www oparta na systemie wordpress Cena: od 1600 zł netto za stronę główną + 10 podstron
Tworzymy strony internetowe bez względu na ich stopień skomplikowania - od prostych wizytówek firmowych, poprzez strony restauracji z menu oraz formularzem zamawiania, po katalogi deweloperów / biur nieruchomości. Jeśli poszukujesz firmy, która stworzy stronę internetowej według Twoich wymagań, nie ważne czy będzie to prosty hobbystyczny blog, zaplecze seo czy strona firmowa - zapraszamy do kontaktu.

* Minimalna kwota zamówienia to 40 zł netto
Dla stałych klientów / dużych zamówień możliwe rabaty
Nadal nie jesteś zdecydowany/a? Cena jest nieodpowiednia? Chcesz wycenić projekt, którego nie ma na liście?
Napisz, pomogę! info@mediaproject.pl