Pozycjonowanie stron wymaga pomocy „skrojonej na miarę” – od pakietów linków po dostęp do zaplecza SEO. Które adresy warto znać, gdy chcesz samodzielnie pozycjonować stronę?

Oferta sklepów SEO – czego szukać?

Budżet nie powinien być jedynym czynnikiem decydującym o wyborze pakietu lub abonamentu SEO. Zastanów się, jakie rozwiązania są najbardziej optymalne dla Twojej strony/branży. Czy zakupiony na szybko pakiet linków wystarczy, by podnieść widoczność? Czy budowanie zaplecza SEO jest opłacalne dla działalności, którą prowadzisz? Czy wizytówki NAP i katalogi są nadal opłacalne?

Nikt nie udzieli Ci jednoznacznej odpowiedzi, a na efekty pozycjonowania trzeba zazwyczaj trochę poczekać. Duże inwestycje warto rozpocząć od audytu i profesjonalnej porady. W przypadku mniejszych kwot można testować wybrane, podstawowe metody pozycjonowania. W ofercie sklepów SEO znajdziesz m.in. mieszane pakiety usług – linki, dodawanie stron do katalogów, elementy marketingu szeptanego. Na początku nie unikniesz testowania metodą prób i błędów. Część sklepów posiada rozbudowane formularze/kalkulatory zamówień, które dobiorą ofertę skrojoną pod potrzeby Twojej strony i budżetu.

Gdzie szukać produktów/usług z kategorii SEO?

1. https://backlink24.pl/

Dobrze skrojona, szeroka oferta obejmuje m.in. pakiety linków (z postów, artykułów, zagraniczne, pdf), wizytówki NAP, budowanie zaplecza SEO na domenach oraz audyty. Oferta abonamentowa na pakiety SEO jest podzielona pod kątem funkcji. Użytkownik może wybrać np. Pakiet Lokal, Sklep, Firma, Start lub MIX. Przykładowy, mały pakiet SEO Firma (koszt: 179 zł brutto) to 25 linków, w tym: 5 linków z social media, 5 linków z pdf, 5 wizytówek na platformach blogowych i 10 wizytówek w katalogach stron. Największe pakiety to zestawy po ok. 300 linków. Sklep oferuje także usługę outsourcingu SEO.

2. https://seospot.pl/

W ofercie sklepu znajdziesz 11 głównych kategorii produktów/usług – od artykułów sponsorowanych, przez strony zapleczowe po linki zagraniczne. Różnorodna oferta, wśród której można znaleźć zarówno pakiety „budżetowe” na start (pakiet 10 wpisów na serwis za ok. 20 zł), jak i zróżnicowane zestawy. Ciekawym elementem oferty są tzw. pakiety mieszane (S, M, L, XL), czyli zestawy zróżnicowanych linków, dopasowanych do określonego budżetu oraz ilości promowanych fraz. W przykładowym, najtańszym pakiecie “S” za ok. 134 zł netto można otrzymać 30 linków z blogów (domeny prywatne, Blogger, WordPress.com) i 25 linków z profili PL o wysokim Trust Rank.

3. https://seosklep24.pl/

Kolejny sklep SEO z rozbudowaną ofertą pod pozycjonowanie. Standardową ofertę uzupełniono m.in. o marketing szeptany i copywriting. Uwagę zwracają rozbudowane zestawy ręcznych linków Trust Rank (Profile Top 400, Profile Dofollow, Linki z ogłoszeń, Linki social media i inne). Ciekawym rozwiązaniem są tzw. piramidy linków, czyli linkowanie wielopoziomowe. Ten element oferty zawiera aż 28 zestawów. Najtańsze to pakiety za ok. 140 zł brutto, obejmujące 35 linków z profili na forach i 75 linków z zaplecza na WordPress. Za najdroższy zestaw – obejmujący 300 linków z platformy WordPress i 300 linków z profili – zapłacimy ok. 1200 zł brutto.

4. https://seo-services.pl/

Oferta mieszana, łącząca usługi agencji SEO i agencji content marketingowej. Oferta sklepu pozwala m.in. na zbudowanie zaplecza SEO, wykupienie pakietu linków tematycznych lub usług marketingu szeptanego. Dostępna jest także opcja relinkowania i tworzenia wizytówek NAP. Przed zakupem warto skorzystać z czytelnego konfiguratora zamówienia, który pozwala w szybki sposób na wybór typu usługi (typ linków, elementy marketingu szeptanego, typ zaplecza, wypełnione profile Trust Flow) i dopasowanie objętości wybranego pakietu do budżetu.  

Write A Comment

Partnerzy: Prezent Simple