Miejscowość ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice
E-mail info@mediaproject.pl
Telefon Masz pytania? Zadzwoń!
790 350 091

Case Studies:

Prezent Simple

Grafika komputerowa | Social Media | Pozycjonowanie | Google Ads

Logotyp

Zaprojektowaliśmy minimalistyczne, ale oryginalne logo marki Prezent Simple. Położyliśmy nacisk na logotyp spójny, kolorowy, zapadający w pamięć i budzący pozytywne skojarzenia. Logo zostało odpowiednio wyeksponowane w projekcie strony.

Prezent Simple LogoSocial Media

Zadbaliśmy o kompleksową obsługę social mediów marki. Stworzyliśmy od zera fanpage sklepu na Facebooku dbając o regularne publikacje i aktywizację fanów. Fanpage stał się jednym z kluczowych metod pozyskiwania stałych klientów dla sklepu.

Prezent Simple Social MediaStrona internetowa

Zbudowaliśmy od podstaw sklep marki na platformie Selino.

Originto BanneryPozycjonowanie

Przygotowaliśmy strategię długofalowego pozycjonowania z wykorzystaniem metod precyzyjnie dopasowanych do potrzeb marki. Zadbaliśmy m.in. o profesjonalny linkbuilding, artykuły sponsorowane oraz optymalizację wszystkich treści na platformie – opisów produktów, kategorii, tagów i wpisów blogowych. Wyniki pozycjonowania pozytywnie przełożyły się na liczbę nowych klientów marki.

Originto BanneryProjekty nadruków

Nasza współpraca z marką Prezent Simple objęła również dostarczanie pakietów nadruków. Stworzyliśmy szereg oryginalnych wzorów nadruków na T-shirty i gadżety upominkowe. Przygotowaliśmy projekty grafik dotyczących m.in. życzeń okolicznościowych, świąt, uroczystości, jubileuszy, zabawnych powiedzonek, memów oraz zajęć hobbystycznych. W projektach uwzględniliśmy specyficzny styl marki, zainteresowania i sposób komunikacji docelowego klienta.

Originto Bannery

Kontakt

E-mail: info@mediaproject.pl

Telefon: 790 350 091


Media Project Mateusz Lomber
ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

NIP: 2220858358