Miejscowość ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice
E-mail info@mediaproject.pl
Telefon Masz pytania? Zadzwoń!
790 350 091

Case Studies:

Originto

Grafika komputerowa | Social Media | Pozycjonowanie | Google Ads

Logotyp

Zaprojektowaliśmy estetyczny logotyp marki, który szybko stał się jedną z jej „wizytówek”. Na logo marki sklepu wybraliśmy japońską lalkę daruma – symbol szczęścia, powodzenia i finansowej obfitości. Symbol dobrze rozpoznawalny wśród polskich fanów kultury japońskiej. Logo stworzone dla marki Originto jest spójne z tematyką witryny i dobrze rozpoznawalne przez docelowe grono klientów.

Originto LogoMaskotka firmowa

Stworzyliśmy projekt uroczej maskotki, który dodatkowo wzmocnił spójność wizerunkową sklepu. Na maskotkę wybraliśmy dziewczęcą postać nawiązującą do stylu kawaii mangi i anime. Maskotka pojawia się na bannerach sklepu, w social mediach marki i materiałach promocyjnych.

Originto MaskotkaSocial Media

Zbudowaliśmy bazę fanów marki tworząc fanpage sklepu na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Dbając o regularne publikacje, ciekawy content i sprawną moderację stworzyliśmy grono aktywnych fanów marki. Strona sklepu na Facebooku posiada obecnie ok. 6,5 tys. użytkowników. Strzałem w 10-tkę okazało się stworzenie grupy facebookowej „Bazar Japoński”, która liczy obecnie ok. 7,5 tys. aktywnych fanów marki.

Originto Social MediaBannery do sklepu internetowego

Nasza współpraca z Originto objęła także tworzenie barwnych bannerów do sklepu. Stworzyliśmy bannery reklamowe, które są stałym elementem layoutu strony, jak również materiały okolicznościowe, dotyczące m.in. sezonowych promocji. Wszystkie projekty graficzne są spójne wizerunkowo, barwne i przyciągające uwagę. Przy tworzeniu bannerów uwzględniliśmy również projekt maskotki Originto.

Originto BanneryProjekty nadruków

Współpraca z Originto dotyczy również przygotowania tematycznych nadruków na koszulki i akcesoria. Dostarczyliśmy pakiety autorskich projektów graficznych o tematyce mangi, anime, cosplayu i kultury japońskiej. Nasze grafiki stały się ozdobą ubrań i gadżetów sprzedawanych przez markę.

Originto WzoryBlog

W celu promocji sklepu stworzyliśmy bloga firmowego o tematyce mangi, anime i japońskiej popkultury. Zadbaliśmy o precyzyjny dobór tematów do grupy docelowej, regularność wpisów i aktywizowanie społeczności czytelników. Blog Originto cieszy się dużą popularnością wśród stałych klientów marki.

Originto Blog

Kontakt

E-mail: info@mediaproject.pl

Telefon: 790 350 091


Media Project Mateusz Lomber
ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

NIP: 2220858358